NAKİL HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriMAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE ÇANKIRI SİLAH FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ 01/01/2021-30/11/2021 Tarihleri Arası 4000 Ton Fındık Kömürünün TKİ Ege Linyitleri İşletmeleri Soma- Kısrakdere-Manisa Kömür Ocağından Alınarak Konteynerler İle MKE Çankırı Sİlah Fabrikasına Nakliye hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "NAKİL HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Sınırlı Sorumlu Soma Nakliyeciler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 451.600 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/626757).
- İhale Kayıt No
- 2020/626757
- Kazanan firma
- Sınırlı Sorumlu Soma Nakliyeciler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi
- Sözleşme bedeli
- ₺451.600
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Çankırı
- Sonuç tarihi
- 14.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/626757 · Sonuç tarihi: 14.01.2021
İhalenin konusu
01/01/2021 - 31/11/2021 Tarihleri Arası 4000 Ton Fındık Kömürün TKİ Ege Linyitleri İşletmeleri Soma-Kısrakdere-Manisa Kömür Ocağından Alınarak Konteynerler İle Fabrikamıza Nakliyesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sınırlı Sorumlu Soma Nakliyeciler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.248.400.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.