NALBUR MALZEMESİ VE KONTEYNER SATIN ALINACAKTIR
İnşaat MalzemeleriNALBUR MALZEMESİ VE KONTEYNER SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/73091) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/73091
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kocaeli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/73091 · Sonuç tarihi: 23.03.2020
İhalenin konusu
11 Kalem Nalbur Malzemesi, 2 Kalem Konteyner Alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Nalbur Malzemesi | 11 | Kalem |
| Konteyner Alımı | 2 | Kalem |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Yüksel Metal Makine İnş.Nak.San. ve Tic.Ltd.Şti. — ₺198.450
Yüksel Metal Makine İnş.Nak.San. ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi — ₺37.010
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
NALBUR MALZEMESİ VE KONTEYNER SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Yüksel Metal Makine İnş.Nak.San. ve Tic.Ltd.Şti., ₺198.450; 2. kısım: Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺37.010.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- HAZIR BETON SATIN ALINACAKTIR — Özberk Beton Madencilik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺198.500, Muğla (11.03.2020)
- Yunak Kuzören Mahallesi Montaj Dahil Prefabrik Yapı Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺198.891, Konya (14.04.2021)
- Muhtelif Malzeme (Hazır Beton, Sentetik Çim Halı, Çit, Demir, Çöp Poşeti) — Devçak İnşaat Limited Şirketi, ₺198.930, Kocaeli (23.02.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →