Nevşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Araç Kiralama
Sağlık ve Sosyal HizmetlerAile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "Nevşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Araç Kiralama" ihalesini S.S.55 Nolu Kapadokya Öğrenci Serv.Yolcuve Pers.Taş.Mot. Taş.Koop. 647.520 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/588158).
- İhale Kayıt No
- 2020/588158
- Kazanan firma
- S.S.55 Nolu Kapadokya Öğrenci Serv.Yolcuve Pers.Taş.Mot. Taş.Koop.
- Sözleşme bedeli
- ₺647.520
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Nevşehir
- Sonuç tarihi
- 22.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/588158 · Sonuç tarihi: 22.12.2020
İhalenin konusu
4 adet 4+1 pick up ve 4 adet 14+1 minibüs sürücüsü ile birlikte yakıt hariç olmak üzere 01.01.2021-31.12.2021 tarihleri arasında kiralanacaktır.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 4+1 pick up | 4 | adet |
| 14+1 minibüs sürücüsü ile birlikte yakıt hariç olmak üzere 01.01.2021-31.12.2021 tarihleri arasında kiralanacaktır. | 4 | adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.