Niğde Merkez İlçede İlköğretim Öğrenci Taşıma İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriNiğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "Niğde Merkez İlçede İlköğretim Öğrenci Taşıma İşi" ihalesini Niğkoç Turizm Taşımacılık Otomotiv İnşaat Gıda Ticaret Sanayii Limited Şirketi 344.100 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/341613).
- İhale Kayıt No
- 2020/341613
- Kazanan firma
- Niğkoç Turizm Taşımacılık Otomotiv İnşaat Gıda Ticaret Sanayii Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺344.100
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Niğde
- Sonuç tarihi
- 07.09.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/341613 · Sonuç tarihi: 07.09.2020
İhalenin konusu
416 Öğrencinin 20 Minibüs, 11 Otobüs İle 31.08.2020-19.06.2021 Tarihleri Arasında 186 Gün Taşınması İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺344.100 — Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 9 ihalede ortalamanın (1.498.892,1 ₺) %77 altında.
- İdare hakkında: Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 10 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.