NİTRİL ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilNİTRİL ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/289854) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/289854
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/289854 · Sonuç tarihi: 18.08.2021
İhalenin konusu
2 Kısım Nitril Eldiven
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: BSA Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.131.541.
- İdare hakkında: İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Nitril Eldiven alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
BSA Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.155.941 (7 istekli)
BSA Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
BSA Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.466.000 (6 istekli)
BSA Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
NİTRİL ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: BSA Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.155.941; 2. kısım: BSA Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.466.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- 2025 Kışlık-2026 Yazlık Koruyucu Giyim Malzemelerinin Alımı — Yeni Çağ Deri Giyim Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.153.440, Kahramanmaraş (23.06.2026)
- Çadır Tipi Koyun Ağılı Alımı ve Kurulumu — Afyon Yarka Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.152.750, Bayburt (17.09.2021)
- 2026 Yılı Yazlık ve Kışlık Zabıta Kıyafeti Mal Alımı — Zeoks Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.152.725, İzmir (01.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →