Kamu İhaleleri

Okul Temizliği Hizmeti Alımı

Temizlik ve Çevre Hizmetleri

Tuzla Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından açılan "Okul Temizliği Hizmeti Alımı" ihalesini ÇMS İnşaat Temizlik Akaryakıt Otomotiv İnsan Kaynakları ve Taahüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi 697.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/256312).

İhale Kayıt No
2021/256312
Kazanan firma
ÇMS İnşaat Temizlik Akaryakıt Otomotiv İnsan Kaynakları ve Taahüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺697.000
İstekli sayısı
4
İl
İstanbul
Sonuç tarihi
12.07.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/256312 · Sonuç tarihi: 12.07.2021

İhalenin konusu

02.08.2020 - 31.08.2020 Tarihleri Arasında 340.000 Metrekare Okul Temizliğinin Kısmi Zamanlı Olarak Yapılması

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

ÇMS İnşaat Temizlik Akaryakıt Otomotiv İnsan Kaynakları ve Taahüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →