Onarım Vagonları Elektrık Malzemelerı
Onarım Vagonları Elektrık Malzemelerı ihalesi (İKN 2022/334854) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/334854
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/334854 · Sonuç tarihi: 12.05.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Beta Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺74.400.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Beta Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺18.200
Beta Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Yavuzlar Vagon Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺3.000
Yavuzlar Vagon Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Onarım Vagonları Elektrık Malzemelerı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Beta Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺18.200; 2. kısım: Yavuzlar Vagon Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., ₺3.000.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- A6 Board(Voltage Regulatıon Board) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺21.800 (15.02.2022)
- Klemens Grubu - Isıtma Tiji (4 Kalem) — Atalay Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺13.900 (20.02.2026)
- DMU Muhtelif Elektrik Malzemeleri (8 Kalem) — Anonim Şirketi, ₺13.840 (05.08.2025)
- CCTV Touchscreen (Onarım Vagonları İçin) — Noya Dijital Dönüşüm Teknolojileri Anonim Şirketi, ₺24.200 (26.06.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →