Oracle Lisans Bakım, Teknik Destek ve Ürün Güncellemesi
Bakım ve Onarım HizmetleriDestek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "Oracle Lisans Bakım, Teknik Destek ve Ürün Güncellemesi" ihalesini Robit Teknoloji Limited Şirketi 3.777.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/111153).
- İhale Kayıt No
- 2021/111153
- Kazanan firma
- Robit Teknoloji Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.777.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 28.04.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/111153 · Sonuç tarihi: 28.04.2021
İhalenin konusu
02/05/2021-30/04/2022 Tarihleri Arası 12 Aylık 1 Adet Oracle Lisans, Bakım, Teknik Destek ve Ürün Güncelleme Hizmeti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Robit Teknoloji Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.323.996.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Robit Teknoloji Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →