Ordu Şehir Hastanesi 20 Kalem Patoloji Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfOrdu Şehir Hastanesi 20 Kalem Patoloji Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2026/681484) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/681484
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ordu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/681484 · Sonuç tarihi: 27.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Detay Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 12 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺71.354.231.
- İdare hakkında: Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği adına sonuçlanan 8 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhalekap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Detay Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺1.560.510 (8 istekli)
Detay Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
DBS Med Teknoloji Çözümleri Özel Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺9.815.000 (8 istekli)
DBS Med Teknoloji Çözümleri Özel Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Ordu Şehir Hastanesi 20 Kalem Patoloji Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Detay Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.560.510; 2. kısım: DBS Med Teknoloji Çözümleri Özel Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺9.815.000.
Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği idaresinde benzer ölçekteki işler
- 1 Kısım Üroloji Forseps Alımı — Medikal Tıbbı Malzemeler Galeri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺1.769.000 (01.07.2026)
- 16 Kalem İlaç Alımı — Akgün Ecza Deposu Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.211.540 (28.07.2026)
- 29 Kalem Tıbbi Sarf ve Laboratuvar Malzeme Alımı — Mylabs Sağlık Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, ₺126.000 (26.08.2026)
- Manyetik Rezonans (MR) ve Bilgisayarlı Tomografi (BT) Görüntülerinin Raporlandırma İşi — Beta Tıbbi Raporlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺6.704.000 (08.07.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Göz Tıbbi Cihaz Alımı — Medisa Dış Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi, ₺1.560.000, Isparta (08.05.2026)
- 2 Kısım 4 Kalem Tıbbi Gaz Alımı İşi — Ekin Tarım Nakliye İnşaat Otomotiv Sınai Gazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.559.500, Siirt (11.06.2026)
- 94 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alım İhalesi — Orakcı Bio Medikal Bilgisayar ve Telekomünikasyon Sistemleri Kozmetik Parfümeri Gıda ve Tekstil Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, ₺1.561.700, Giresun (03.02.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhalekap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →