Orman Muhafaza Memurları İçin Çeşitli Tip Kıyafet
Giyim ve TekstilOrman Muhafaza Memurları İçin Çeşitli Tip Kıyafet ihalesi (İKN 2022/464487) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/464487
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/464487 · Sonuç tarihi: 18.07.2022
İhalenin konusu
2 Kısım (21 Kalem)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: YDS Teknik Tekstil ve Deri Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi., kayıtlarımızda 15 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺81.995.952.
- İdare hakkında: Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 13 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
YDS Teknik Tekstil ve Deri Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi. — ₺9.595.500 (3 istekli)
YDS Teknik Tekstil ve Deri Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Ankara Grup Savunma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺26.642.400 (3 istekli)
Ankara Grup Savunma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Orman Muhafaza Memurları İçin Çeşitli Tip Kıyafet ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: YDS Teknik Tekstil ve Deri Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi., ₺9.595.500; 2. kısım: Ankara Grup Savunma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺26.642.400.
Orman Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Orikem Entegreli 4G Trail Kamera (Fotokapan) — Ayda Internatıonal Entegre Savunma Sistemleri Ticaret Anonim Şirketi, ₺9.136.000 (20.11.2025)
- Toner ve Kırtasiye Büro Sarf Malzemesi — Makser Büro Makinaları Pazarlama İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺10.307.328 (09.03.2026)
- Sigorta Hizmeti — Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi- İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Şubesi, ₺6.784.979 (14.01.2026)
- Toner ve Kırtasiye Büro Sarf Malzemesi — Makser Büro Makinaları Pazarlama İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺5.488.613 (14.10.2025)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- 785.000 Adet Kum Torbası Alımı — Serra Dar Dokuma Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺9.616.250, Ankara (01.06.2026)
- 2026 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı — Tacer Perakende Tekstil Limited Şirketi, ₺9.549.600, Elazığ (13.07.2026)
- 2024 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi — Tacer Perakende Tekstil Limited Şirketi, ₺9.699.550, Mersin (04.12.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →