OTOBÜS DURAĞI SATIN ALINACAKTIR
Araç ve Taşıma EkipmanlarıOTOBÜS DURAĞI SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/89051) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/89051
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ordu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/89051 · Sonuç tarihi: 16.04.2020
İhalenin konusu
4 Kısım Durak Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sera Reklamcılık Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺601.800.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sera Reklamcılık Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺153.000
Sera Reklamcılık Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Yaba Ajans Reklamcılık Organizasyon Tanıtım Hizmetleri Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺471.900
Yaba Ajans Reklamcılık Organizasyon Tanıtım Hizmetleri Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
OTOBÜS DURAĞI SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sera Reklamcılık Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti., ₺153.000; 2. kısım: Yaba Ajans Reklamcılık Organizasyon Tanıtım Hizmetleri Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺471.900.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- ÇİM BİÇME MAKİNALARI, YEDEK PARÇALARI VE SERA — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺153.024, Ankara (15.05.2020)
- 147 Kalem Damperhane ve Muhtelif Yedek Parça Alım İşi — Nattan Otomotiv Yedek Parça İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺152.300, Ankara (11.12.2025)
- YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR — Sem Laboratuar Cihazları Pazarlama San.ve Tic.A.Ş., ₺151.734, Bursa (04.03.2022)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →