Otomatik Taşıt Tanıma Sistemi İle Akaryakıt Alımı
Yakıt, Elektrik ve Enerjiİdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Bursa Uludağ Üniversitesi tarafından açılan "Otomatik Taşıt Tanıma Sistemi İle Akaryakıt Alımı" ihalesini Varlı Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 327.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/115796).
- İhale Kayıt No
- 2021/115796
- Kazanan firma
- Varlı Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺327.500
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Bursa
- Sonuç tarihi
- 09.04.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/115796 · Sonuç tarihi: 09.04.2021
İhalenin konusu
01.05.2021-30.04.2022 döneminde Otomatik Taşıt Tanıma Sistemi ile 10.000 lt. Kurşunsuz Benzin 95 oktan (diğer), 50.000 lt. Motorin (diğer) alımı gerçekleştirilecektir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Varlı Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺920.051.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Varlı Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →