OVAL PROFİL VE YUVARLAK BORU SATIN ALINACAKTIR
İnşaat MalzemeleriOVAL PROFİL VE YUVARLAK BORU SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/91455) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/91455
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/91455 · Sonuç tarihi: 21.04.2021
İhalenin konusu
Çeşitli Ölçülerde Oval Profil Ve Yuvarlak Boru
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
ABC Grup Profil Boru Metal İnşaat Malzeme Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺48.078.212
ABC Grup Profil Boru Metal İnşaat Malzeme Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti. — ₺11.140.283
Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
OVAL PROFİL VE YUVARLAK BORU SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: ABC Grup Profil Boru Metal İnşaat Malzeme Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺48.078.212; 2. kısım: Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti., ₺11.140.283.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Asfalt Üretiminde Kullanılmak Üzere Hacıköy Şantiyesine 4 Kalem Agrega (Asfalt Mıcırı) ve Nakli — Çebiler Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Tekin Grup İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı, ₺47.800.000, Tekirdağ (08.07.2026)
- Bodrum ve Milas İlçelerinde Mevcut İçme Suyu Kaynaklarında Su Kalitesinin İyileştirilmesi Amacı ile 9 (Dokuz) Adet Arıtma Sistemi (Yerine Montajlı – Çalışır Vaziyette) Mal Alımı — RKR Makine İmalat İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺47.794.500, Muğla (11.08.2026)
- 2026 Yılı İl Özel İdaresi Programında Bulunan Köy Yollarına Bitümlü Sıcak Karışım Kaplama Yapılması İşi — Emay Yol Yapı Anonim Şirketi, ₺47.777.940, Kırklareli (01.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →