Özel Güvenlik
İş ve Danışmanlık HizmetleriTürkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Turhal Şeker Fabrikası Müdürlüğü tarafından açılan "Özel Güvenlik" ihalesini Yeniçeri Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi 490.320 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/483990).
- İhale Kayıt No
- 2019/483990
- Kazanan firma
- Yeniçeri Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺490.320
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Tokat
- Sonuç tarihi
- 19.11.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/483990 · Sonuç tarihi: 19.11.2019
İhalenin konusu
9 Kişi İle 12 Ay Süreli Özel Güvenlik Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Yeniçeri Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺24.231.278.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Yeniçeri Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →
Sıkça sorulan sorular
Özel Güvenlik ihalesini kim kazandı?
Özel Güvenlik ihalesini (İKN 2019/483990) Yeniçeri Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi kazandı, sözleşme bedeli ₺490.320.
Yeniçeri Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi başka hangi ihaleleri kazandı?
Yeniçeri Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi kayıtlarımızda toplam 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺24.231.278. Firmanın kazandığı ihalelerin tam listesi firma sayfasında yer alır.
Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Turhal Şeker Fabrikası Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- İmalat Ve İdari İşler Birimleri Hizmet Alımı — Abcyapı Makine İnşaat Nakliye Temizlik Ticaret Limited Şirketi, ₺884.611 (02.12.2019)
Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Turhal Şeker Fabrikası Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İş ve Danışmanlık Hizmetleri
- Giresun 112 Acil Çağrı Merkezine Çağrı Yönlendirici Personel — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺492.938, Giresun (12.01.2023)
- Trabzon 112 Acil Çağrı Merkezinde Çağrı Yönlendirici Personel Hizmeti Alımı — Reşittur Tur.İnş.Taah.Nak.Tem.Yem. Hiz.Tic.Ltd.Şti, ₺486.767, Trabzon (28.02.2023)
- 9 Kişilik Silahlı Özel Güvenlik (2020 Yılı İçin) Hizmet Alımı — Burhan Güvenlik Koruma Hizmetleri Limited Şirketi, ₺494.066, Afyonkarahisar (25.12.2019)
İş ve Danışmanlık Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. 7 gün boyunca tüm özellikleri ücretsiz deneyin. Kredi kartı gerekmez.
Ücretsiz deneyin →