ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR
İş ve Danışmanlık HizmetleriÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/568633) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/568633
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bingöl
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/568633 · Sonuç tarihi: 16.12.2019
İhalenin konusu
1 Yıllık Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Bin Sat Ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.049.709.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Bin Sat Ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi. — ₺524.855
Bin Sat Ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Bin Sat Ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi. — ₺524.855
Bin Sat Ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Bin Sat Ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi., ₺524.855; 2. kısım: Bin Sat Ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi., ₺524.855.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İş ve Danışmanlık Hizmetleri
- Ham Fabrika ve Meydan Kısımlarına Bağlı Muhtelif Revizyon İşleri Kapsamında Personel Çalıştırma Hizmet Alımı — Mayes Grup Kurumsal ve Profesyonel Temizlik Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺527.119, Kastamonu (13.04.2026)
- 2022 Yılı Bilecik Valiliği Bünyesinde Kurulu Bulunan 112 Acil Çağrı Merkezinde Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü Adına Çağrı Yönlendirici Hizmeti Alımı — Zeyata Grup Temizlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺529.713, Bilecik (04.01.2022)
- 2026 Ofis Odacılık, Revir, Ziraat Servisi ve Özel Güvenlik İşçilik — CD Gurup Temizlik Destek İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺519.420, Konya (31.12.2025)
İş ve Danışmanlık Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →