Kamu İhaleleri

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR

İş ve Danışmanlık Hizmetleri

YALOVA KAPLICALARI İ ŞLETME 12 Ay Süreli Silahsız Güvenlik Görevlisi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Burhan Güvenlik Koruma Hizmetleri Limited Şirketi 875.408,55 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 6 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/235363).

İhale Kayıt No
2022/235363
Kazanan firma
Burhan Güvenlik Koruma Hizmetleri Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺875.409
İstekli sayısı
6
İl
Yalova
Sonuç tarihi
17.05.2022

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/235363 · Sonuç tarihi: 17.05.2022

İhalenin konusu

01.06.2022-31.05.2023 Tarihleri Arasında 12 Ay Süre İle 11 Kişi Silahsız Güvenlik Personeli Hizmet Alımı

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Burhan Güvenlik Koruma Hizmetleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →