ÖZEL GÜVENLİK ÜNİFORMALARI SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilÖZEL GÜVENLİK ÜNİFORMALARI SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/183896) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/183896
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/183896 · Sonuç tarihi: 15.06.2021
İhalenin konusu
15 Kalem Özel Güvenlik Görevlilerine Ait Üniformaların Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Özel güvenlik görevlilerine ait üniformaların alım işi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺93.504 (7 istekli)
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺129.402 (6 istekli)
3. kısım
BaşkentDMA Tekstil İnşaat Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺7.320 (4 istekli)
BaşkentDMA Tekstil İnşaat Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ÖZEL GÜVENLİK ÜNİFORMALARI SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺93.504; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺129.402; 3. kısım: BaşkentDMA Tekstil İnşaat Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺7.320.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- 3 Grup İnşaat, Kereste, Hırdavat, İş Güvenliği Malzemesi, Beton Bordür Taşı, Kilitli Parke Taşı ve 03 mm Kırma Taş Tozu Alımı — Mantola Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Üretim Gıda Taşıma Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺92.461, Ankara (22.09.2020)
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesislerinde Görev Yapan Personellere Kıyafet Alımı — GKN Bilişim Yemek Gıda Temizlik Kırtasiye Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺91.630, Çorum (04.06.2026)
- Kıyafet Alımı — Serdar Makine Sanayi ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi, ₺91.602, Bayburt (14.05.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →