P&I Sigortası Hizmeti Alımı
Finans ve Sigorta HizmetleriİSTANBUL ŞEHİR HATLARI TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından açılan "P&I Sigortası Hizmeti Alımı" ihalesini Türk P ve I Sigorta A.Ş. 2.407.095 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/56244).
- İhale Kayıt No
- 2020/56244
- Kazanan firma
- Türk P ve I Sigorta A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺2.407.095
- İstekli sayısı
- —
- İl
- —
- Sonuç tarihi
- 20.02.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/56244 · Sonuç tarihi: 20.02.2020
İhalenin konusu
20.02.2020 - 20.02.2021 Döneminde 21 Yolcu Vapuru, 4 Yolcu Vapuru (Double Ended), 3 Yolcu Motoru, 3 Servis Motoru, 6 Duba, 2 Kancabaş, 1 Tarama Gemisi’nin P&I Sigortası ve Şirketimiz Tarafından Kiralanan Gemilere Kiracı Sorumluluk Sigortasının Yaptırılması İşidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Türk P ve I Sigorta A.Ş., kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺12.898.460.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Türk P ve I Sigorta A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →