Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı Kuzey Alanları Bakım Şube Müdürlüğüne Muhtelif Bahçe Makineleri Alımı
Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı Kuzey Alanları Bakım Şube Müdürlüğüne Muhtelif Bahçe Makineleri Alımı ihalesi (İKN 2020/401016) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/401016
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/401016 · Sonuç tarihi: 25.09.2020
İhalenin konusu
Muhtelif Bahçe Makineleri Alımı - 8 İş Kalemi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İzmir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Daire Başkanlığı Mal Alımları Şube Müdürlüğü adına sonuçlanan 138 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Doğa İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺89.520
Doğa İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Zimaş Ziraat Makinaları Sanayi Ve Ticaret A.Ş. — ₺261.830
Zimaş Ziraat Makinaları Sanayi Ve Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı Kuzey Alanları Bakım Şube Müdürlüğüne Muhtelif Bahçe Makineleri Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Doğa İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺89.520; 2. kısım: Zimaş Ziraat Makinaları Sanayi Ve Ticaret A.Ş., ₺261.830.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Daire Başkanlığı Mal Alımları Şube Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- İklim Değişikliği ve Çevre Koruma Kontrol Dairesi Başkanlığı Veteriner İşleri Şube Müdürlüğüne İlaç ve Aşı Alımı — Bolu Ted Ecza Deposu Ġlaç Tarım Hayvancılık ĠnĢaat Sanayi Ticaret Limited ġirketi, ₺86.807 (26.03.2021)
- İtfaiye Dairesi Başkanlığı İtfaiye Yangın Ve Acil Müdahale Şube Müdürlüğüne Deri Kaban Ve Deri Yelek Alımı — Yeni Çağ Deri Giyim Kuyumculuk Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺84.700 (07.12.2020)
- Park Ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı Kuzey Alanları Bakım Şube Müdürlüğüne Sıhhi Tesisat Malzemeleri Ve Damlama Borusu Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺66.610 (20.10.2021)
- Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Huzurevi Şube Müdürlüğüne Temizlik Malzemesi Alımı — Cesem Plastik Ambalaj Temizlik Maddeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺123.065 (04.11.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →