PARKE ,BORDÜR VE İNŞAAT MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
İnşaat MalzemeleriNARLIDERE BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İlçemiz Çamtepe Mahallesi Güngören Caddesi Yenileme ve Düzenleme İşi İçin Parke, Bordür ve İnşaat Malzemesi Alınması İhalesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "PARKE ,BORDÜR VE İNŞAAT MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Balaban Hafriyat İnş Taah.Nakliye Tic ve San.Ltd.Şti. 582.638 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/10335).
- İhale Kayıt No
- 2020/10335
- Kazanan firma
- Balaban Hafriyat İnş Taah.Nakliye Tic ve San.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺582.638
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 27.02.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/10335 · Sonuç tarihi: 27.02.2020
İhalenin konusu
Kilit Parke (Gri, Kırmızı, Beyaz Siyah) 4680 m2, Bordür 70 lik 1975 m, Çim Bordür 737 m, Kanalet 3073 m, Tesis Kumu 460 Ton, Filler 1583 Ton, Ayırma Sınır Elemanı 236 Adet, Engelli Uyarı Taşı 350 Adet, Engelli Yön Taşı 4873 Adet
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Balaban Hafriyat İnş Taah.Nakliye Tic ve San.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺23.961.111.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Balaban Hafriyat İnş Taah.Nakliye Tic ve San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →