Pas Onleyıcı - Aseton ( 11 Kalem )
Pas Onleyıcı - Aseton ( 11 Kalem ) ihalesi (İKN 2022/274082) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/274082
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/274082 · Sonuç tarihi: 26.04.2022
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺89.000
2. kısım
Kaizen Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺14.742
Kaizen Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺69.700
4. kısım
Artok Gaz Makina Hırd.Pet.Ür.İnş.Taah.Tic.ve San.Ltd — ₺1.875
Artok Gaz Makina Hırd.Pet.Ür.İnş.Taah.Tic.ve San.Ltd firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Pas Onleyıcı - Aseton ( 11 Kalem ) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺89.000; 2. kısım: Kaizen Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺14.742; 3. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺69.700; 4. kısım: Artok Gaz Makina Hırd.Pet.Ür.İnş.Taah.Tic.ve San.Ltd, ₺1.875.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Braket - Buklumlu Parca — A4 Teknik Yazılım Danışmanlık Makine Tasarım Elektronik İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺88.809 (19.08.2022)
- Boji Temizlik Malzemeleri — Artok Gaz Makina Hırd.Pet.Ür.İnş.Taah.Tic.ve San.Ltd, ₺85.160 (28.02.2022)
- Sürücü Koltuğu (Drıver Seat) — Limited Şirketi, ₺93.500 (29.07.2025)
- Milli Elektrikli Banliyö Seti Gaziray Projesi Garanti Kapsamında Yangın Algılama Sistemi Malzemeleri — Ayco Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺94.920 (06.03.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →