PCR Laboratuarı İçin Sarf Malzeme Alımı
PCR Laboratuarı İçin Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2020/583330) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/583330
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kastamonu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/583330 · Sonuç tarihi: 17.12.2020
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Royal Hastane Donanımları San.ve Tic.A.Ş., kayıtlarımızda 17 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.056.306.
- İdare hakkında: Devlet Hastanesi -Kastamonu Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 19 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Royal Hastane Donanımları San.ve Tic.A.Ş. — ₺439.872
Royal Hastane Donanımları San.ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Yetki Medikal Ürünleilaç İtriyat ve Tıbbi Cihaz.Ltd.Şti — ₺384.000
Yetki Medikal Ürünleilaç İtriyat ve Tıbbi Cihaz.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
PCR Laboratuarı İçin Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Royal Hastane Donanımları San.ve Tic.A.Ş., ₺439.872; 2. kısım: Yetki Medikal Ürünleilaç İtriyat ve Tıbbi Cihaz.Ltd.Şti, ₺384.000.
Devlet Hastanesi -Kastamonu Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Anjiyo ve KVC Sarf Malzeme Alımı — Alya Tıbbi Malzeme İlaç Ecza Deposu Sağlık Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺642.555 (13.12.2021)
- Hastanemizin İhtiyacı Olan 94 Kalem KVC Sarf Mazleme ve Cerrahi Alet Alımı — Vygon Medikal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺91.973 (26.05.2021)
- 2021-2022 Yılı İçin Hastanemize Sıvı Oksijen Gaz Alımı — Vaşak Gaz Makina Ve Hırdavat San. Tic.Ltd.Şti., ₺2.850.000 (08.02.2021)
Devlet Hastanesi -Kastamonu Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →