PCR Laboratuvarı Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfPCR Laboratuvarı Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2021/192535) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/192535
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Hatay
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/192535 · Sonuç tarihi: 21.06.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Hatay İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 102 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 22,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺88.650
2. kısım
EYS Medikal Ve Laboratuvar Projeleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi — ₺95.244
EYS Medikal Ve Laboratuvar Projeleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
PCR Laboratuvarı Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺88.650; 2. kısım: EYS Medikal Ve Laboratuvar Projeleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺95.244.
Hatay İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 32 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Metro Diş Deposu Tıbbi Malzemeler İth.Ve İhr.Ltd.Şti, ₺95.680 (21.05.2021)
- Temizlik Ve Mefruşat Malzemeleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺113.327 (08.04.2021)
- 28 Kalem Tıbbi Cihaz ve Muhtelif Malzeme Alımı — Hakerman İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺34.000 (24.07.2026)
- Araç Kiralama Hizmeti Alımı — Oray Temizlik Yemekçilik Gıda Otomotiv Turizm İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺293.250 (21.01.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 246 Kalem Tıbbi Sarf ve Basit Sarf Malzeme Alımı — Denizler Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺88.600, Şanlıurfa (24.07.2026)
- 53 Kalem Tıbbi Sarf Malzemesi Alımı — Artemed Sağlık Ürünleri Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺89.040, Karabük (25.06.2026)
- 18 Aylık Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Öztürk Medikal İnşaat Turizm ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺89.100, Giresun (08.07.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →