PE 100 TEMİZ SU BORUSU,PE EK PARÇALARI VE VANA SATIN
İnşaat MalzemeleriPE 100 TEMİZ SU BORUSU,PE EK PARÇALARI VE VANA SATIN ihalesi (İKN 2019/724608) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/724608
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Aksaray
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/724608 · Sonuç tarihi: 11.03.2020
İhalenin konusu
21 Kalem PE 100 Temiz Su Borusu,149 Kalem PE Ek Parçaları ve 11 Kalem Vana alınacaktır.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| PE 100 Temiz Su Borusu | 21 | Kalem |
| PE Ek Parçaları | 149 | Kalem |
| Vana alınacaktır. | 11 | Kalem |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺3.636.304
2. kısım
Anadolu Sulama Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺594.013
Anadolu Sulama Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Uyan Metalürji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺595.520
Uyan Metalürji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
PE 100 TEMİZ SU BORUSU,PE EK PARÇALARI VE VANA SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺3.636.304; 2. kısım: Anadolu Sulama Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺594.013; 3. kısım: Uyan Metalürji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺595.520.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Asfalt Agregası (Kalker) Satın Alımı İşi — Binatlı Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺3.640.000, Trabzon (13.01.2026)
- Belediyemiz Sınırları İçerisinde Kalan Muhtelif Mahalle ve Sokaklarda Yapılacak Olan İnşaat,Tretuvar,Yol Bakım Onarım ve Yapım Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Malzeme Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺3.630.799, İzmir (15.04.2022)
- Kilitli Parke Taş Alım İşi — Berç İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.642.500, Çankırı (30.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →