Pelet ve Pelet Kazanı Alımı
Pelet ve Pelet Kazanı Alımı ihalesi (İKN 2021/625468) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/625468
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/625468 · Sonuç tarihi: 10.12.2021
İhalenin konusu
2. Kısım Pelet ve Pelet Kazanı Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 17 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺520.715 (2 istekli)
2. kısım
Muspeh Emlak İnş.Tuhday.T.M.Gıda Sıvgaz S.T.Ltd.Şti — ₺450.000 (2 istekli)
Muspeh Emlak İnş.Tuhday.T.M.Gıda Sıvgaz S.T.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Pelet ve Pelet Kazanı Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺520.715; 2. kısım: Muspeh Emlak İnş.Tuhday.T.M.Gıda Sıvgaz S.T.Ltd.Şti, ₺450.000.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Dairesi Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Gıda ve Temizlik Paketi Alımı — Selayda Tekstil Giyim Basın Yayın İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺513.600 (28.10.2020)
- Kereste ve Çam Panel Alımı — Batu Hafriyat Kargo İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺459.500 (30.03.2022)
- Lastik Alımı — Aspendos İnovatif Ürünler Satış Pazarlama İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺614.000 (02.10.2020)
- Akvaryum Tuzu Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺402.500 (13.01.2021)
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Dairesi Başkanlığı idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →