Personel Servis Araç Kiralama
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTapu Kadastro 5. Bölge Müdürlüğü Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Personel Servis Araç Kiralama" ihalesini Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10.153.703 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/2027618).
- İhale Kayıt No
- 2025/2027618
- Kazanan firma
- Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺10.153.703
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 30.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2027618 · Sonuç tarihi: 30.12.2025
İhalenin konusu
Personel Servis Araç Kiralama Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü 02.01.2026 ile 31.12.2026 Tarihleri Arası (251 Gün) Arasını Kapsayan C Plakalı 5 Adet 27+1 Koltuk Kapasiteli Midibüs ile 2 Adet En Az 14+1 Koltuk Kapasiteli Minibüs Personel Taşıma Hizmet İhalesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (7,1 istekli) %58 altında.
- Kazananın karnesi: Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺63.320.973.
- İdare hakkında: Tapu Kadastro 5. Bölge Müdürlüğü Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.