Personel Servis Kiralama İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriDestek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Personel Servis Kiralama İşi" ihalesini Ankara Seyahat Turizm Otomotiv Temizlik Limited Şirketi 9.598.528 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/29623).
- İhale Kayıt No
- 2022/29623
- Kazanan firma
- Ankara Seyahat Turizm Otomotiv Temizlik Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺9.598.528
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 14.03.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/29623 · Sonuç tarihi: 14.03.2022
İhalenin konusu
01.04.2022- 30.12.2022 Tarihleri Arasında; 67 Adet Muhtelif Servis Aracının Sürücülü Olarak Kiralanması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamayla (4,6 istekli) benzer düzeyde.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺9.598.528 — Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 4 ihalede ortalamanın (4.586.933,5 ₺) %109 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Ankara Seyahat Turizm Otomotiv Temizlik Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺104.089.217.
- İdare hakkında: Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 54 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Ankara Seyahat Turizm Otomotiv Temizlik Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →