Personel Servis Taşımacılığı
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriDenizli Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından açılan "Personel Servis Taşımacılığı" ihalesini Çoban-Tur Tekstil Turzm Taş Otomtv T ve San Lmt Şti 518.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/374519).
- İhale Kayıt No
- 2022/374519
- Kazanan firma
- Çoban-Tur Tekstil Turzm Taş Otomtv T ve San Lmt Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺518.000
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Denizli
- Sonuç tarihi
- 26.05.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/374519 · Sonuç tarihi: 26.05.2022
İhalenin konusu
27+1 Koltuk Sayılı (2 adet) ve 19+1 Koltuk Sayılı (3 adet) Araçların 5 Güzergâh Üzerinden 01/06/2022 - 31/12/2022 Tarihleri Arası 148 İş Günü Yakıt ve Şoför Maliyeti İse Yükleniciye Ait Olmak Kaydıyla Servis Aracı Kiralama Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %81 altında.
- Kazananın karnesi: Çoban-Tur Tekstil Turzm Taş Otomtv T ve San Lmt Şti, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.737.764.
- İdare hakkında: Denizli Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Çoban-Tur Tekstil Turzm Taş Otomtv T ve San Lmt Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →