Personel Servisi Hizmeti Alımı
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriKütahya Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından açılan "Personel Servisi Hizmeti Alımı" ihalesini Türkmendağlı Turizm İnşaat Taşımacılık Otomotiv Temizlik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 239.476 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/72849).
- İhale Kayıt No
- 2020/72849
- Kazanan firma
- Türkmendağlı Turizm İnşaat Taşımacılık Otomotiv Temizlik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺239.476
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kütahya
- Sonuç tarihi
- 31.03.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/72849 · Sonuç tarihi: 31.03.2020
İhalenin konusu
437 Sefer x 2 Otobüs (01.04.2020-31.12.2021 Tarihleri Arasındaki Toplam 437 İş Günü)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Türkmendağlı Turizm İnşaat Taşımacılık Otomotiv Temizlik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺673.442.
- İdare hakkında: Kütahya Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü adına sonuçlanan 12 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.