Personel Servisi Kiralama
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSGK Gaziantep İl Müdürlüğü tarafından açılan "Personel Servisi Kiralama" ihalesini Giray Turizm Petrol Ürünleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi 1.185.520 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/624251).
- İhale Kayıt No
- 2020/624251
- Kazanan firma
- Giray Turizm Petrol Ürünleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.185.520
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Gaziantep
- Sonuç tarihi
- 22.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/624251 · Sonuç tarihi: 22.01.2021
İhalenin konusu
10 Adet Midibüs ve 1 Adet Minibüs İle 02/01/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası Personel Servisi Taşıma Hizmeti Alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Midibüs | 10 | Adet |
| Minibüs İle 02/01/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası Personel Servisi Taşıma Hizmeti Alımı | 1 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺1.185.520 — SGK Gaziantep İl Müdürlüğü adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (6.411.356,8 ₺) %82 altında.
- Kazananın karnesi: Giray Turizm Petrol Ürünleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 20 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺677.964.524.
- İdare hakkında: SGK Gaziantep İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.