Personel Taşıma
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TIGEM) Merkez tarafından açılan "Personel Taşıma" ihalesini Çalıkıran Turizm Taşımacılık Otomotiv San.Ve Tic A.Ş. 945.025 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/65045).
- İhale Kayıt No
- 2021/65045
- Kazanan firma
- Çalıkıran Turizm Taşımacılık Otomotiv San.Ve Tic A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺945.025
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 05.04.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/65045 · Sonuç tarihi: 05.04.2021
İhalenin konusu
Ankara İl Sınırları İçinde Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün personelinin mesaiye geliş gidişini sağlamak amacıyla 03.05.2021- 29.04.2022 tarihleri arasında toplam 16 servis aracı ile Personel Taşıma Hizmet Alımı işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Çalıkıran Turizm Taşımacılık Otomotiv San.Ve Tic A.Ş., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.162.645.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Çalıkıran Turizm Taşımacılık Otomotiv San.Ve Tic A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →