Personel Taşıma
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri5'inci Ana Bkm.Fb.Md.lüğü Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları tarafından açılan "Personel Taşıma" ihalesini Arzu Taşımacılık Turizm Temizlik Bakım Hizmetleri Emlak Otomotiv İşçi Sağlığı ve Güvenliği İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 41.998.575 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1139681).
- İhale Kayıt No
- 2025/1139681
- Kazanan firma
- Arzu Taşımacılık Turizm Temizlik Bakım Hizmetleri Emlak Otomotiv İşçi Sağlığı ve Güvenliği İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺41.998.575
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 27.11.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1139681 · Sonuç tarihi: 27.11.2025
İhalenin konusu
02 Ocak-31 Aralık 2026 Tarihleri Arasında Hizmet Takvimi ve Güzergah Çizelgesinde Detayları Belirtilen 31 Araç ile Toplam 10.291 Sefer Şehir İçi Personel Taşıma Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamayla (4,6 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Arzu Taşımacılık Turizm Temizlik Bakım Hizmetleri Emlak Otomotiv İşçi Sağlığı ve Güvenliği İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺75.509.025.
- İdare hakkında: 5'inci Ana Bkm.Fb.Md.lüğü Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları adına sonuçlanan 8 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.