Personel Taşıma Hizmet Alımı İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü(TIGEM) Merkez tarafından açılan "Personel Taşıma Hizmet Alımı İşi" ihalesini Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti. 2.135.652 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/105514).
- İhale Kayıt No
- 2022/105514
- Kazanan firma
- Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺2.135.652
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 22.04.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/105514 · Sonuç tarihi: 22.04.2022
İhalenin konusu
Ankara İl Sınırları İçinde Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personelinin Mesaiye Geliş Gidişini Sağlamak Amacıyla 05.05.2022 – 28.04.2023 Tarihleri Arasında Toplam 15 Güzergahta 248 İş Günü Personel Taşıma Hizmet Alımı İşidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamayla (4,6 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 22 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺157.899.918.
- İdare hakkında: Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü(TIGEM) Merkez adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →