Kamu İhaleleri

Personel Taşıma Hizmeti Alımı

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Bursa Uludağ Üniversitesi tarafından açılan "Personel Taşıma Hizmeti Alımı" ihalesini Sınırlı Sorumlu Bir Koop Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi 16.391.445 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/199015).

İhale Kayıt No
2021/199015
Kazanan firma
Sınırlı Sorumlu Bir Koop Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi
Sözleşme bedeli
₺16.391.445
İstekli sayısı
İl
Bursa
Sonuç tarihi
23.06.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/199015 · Sonuç tarihi: 23.06.2021

İhalenin konusu

01.07.2021-30.06.2022 döneminde 46.985 Otobüs, 7.880 Minibüs toplam 54.865 sefer personel taşıma hizmeti alımı gerçekleştirilecek olup hizmetin türü ve miktarı ekte yer almaktadır.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Sınırlı Sorumlu Bir Koop Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi firmasının kazandığı diğer ihaleler →