Personel Taşıma Hizmeti Alımı
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleriİdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Bursa Uludağ Üniversitesi tarafından açılan "Personel Taşıma Hizmeti Alımı" ihalesini Sınırlı Sorumlu Birkoop Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi 29.994.212 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/289527).
- İhale Kayıt No
- 2022/289527
- Kazanan firma
- Sınırlı Sorumlu Birkoop Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi
- Sözleşme bedeli
- ₺29.994.212
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Bursa
- Sonuç tarihi
- 27.05.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/289527 · Sonuç tarihi: 27.05.2022
İhalenin konusu
01.07.2022-30.06.2023 döneminde 47.116 Otobüs, 7.894 Minibüs toplam 55010 sefer personel taşıma hizmeti alımı gerçekleştirilecek olup hizmetin türü ve miktarı ekte yer almaktadır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,3 istekli) %81 altında.
- Kazananın karnesi: Sınırlı Sorumlu Birkoop Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺416.018.512.
- İdare hakkında: İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Bursa Uludağ Üniversitesi adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Sınırlı Sorumlu Birkoop Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi firmasının kazandığı diğer ihaleler →