Peyzaj İş Makinelerinde Kullanılmak Üzere 4 Kısım (80 Kalem) Yedek Parça ve Hırdavat Malzemesi Alımı
Araç ve Taşıma EkipmanlarıPeyzaj İş Makinelerinde Kullanılmak Üzere 4 Kısım (80 Kalem) Yedek Parça ve Hırdavat Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2026/549027) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/549027
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/549027 · Sonuç tarihi: 27.04.2026
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺450.000
2. kısım
Öz Kısmet Teknik Makina Motor İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺769.000
Öz Kısmet Teknik Makina Motor İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Peyzaj İş Makinelerinde Kullanılmak Üzere 4 Kısım (80 Kalem) Yedek Parça ve Hırdavat Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺450.000; 2. kısım: Öz Kısmet Teknik Makina Motor İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺769.000.
ANFA ANKARA ALTINPARK İŞLETMELERİ LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 500 m3 Çam Kabuğu Alımı — Pina Yapı İnşaat Taahhüt Gıda Emlak Turizm ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.390.000 (19.06.2026)
- 2 Kalem Nakil Vasıtaları Kiralama Hizmeti Alımı (6 Ay Süre ile) - (Şoförsüz-Yakıtsız) — EFA Turizm ve Seyahat Acentası Limited Şirketi, ₺1.620.000 (14.05.2026)
- 5000 m3 Karışım Toprak Alımı — Asmin Peyzaj Dekorasyon İnşaat Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.150.000 (15.06.2026)
- 5 Kalem Peyzaj Makineleri Alımı — Öz Kısmet Teknik Makina Motor İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.240.600 (26.03.2026)
ANFA ANKARA ALTINPARK İŞLETMELERİ LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺450.000, Ankara (24.06.2022)
- DEMONTE OTOBÜS DURAK SATIN ALINACAKTIR — Sera Reklamcılık Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti., ₺448.800, Balıkesir (18.09.2020)
- Vibro Lastik Alımı — Naci Bakır Otomotiv Mamülleri Gıda Maddeleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺448.500 (06.10.2020)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →