PVC Boru ve Ek Parça
İnşaat MalzemeleriPVC Boru ve Ek Parça ihalesi (İKN 2020/715773) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/715773
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Muğla
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/715773 · Sonuç tarihi: 24.02.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 181 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺650.523.121.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi — ₺409.500
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş — ₺1.125.111
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Epaş Döküm ve Plastik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi. — ₺1.224.279
Epaş Döküm ve Plastik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
PVC Boru ve Ek Parça ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺409.500; 2. kısım: İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş, ₺1.125.111; 3. kısım: Epaş Döküm ve Plastik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi., ₺1.224.279.
Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Binek Araç Kiralama — Doğukan Turizm Taşımacılık Tekstil Reklam Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺341.400 (09.04.2021)
- Sülfürik Asit — Hicri Ercili Deniz Nakliyat Kimyevi Maddeler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺275.800 (07.01.2021)
- İçme Suyu Arıtma Tesislerinin Giriş ve Çıkış Suyundan Akredite Laboratuvar Tarafından Numune Alınması, Analiz Edilmesi ve Raporlanması — Mostlab Laboratuvar Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺237.600 (29.01.2021)
- Mobil İletişim — Turkcell İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺586.800 (30.12.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- PROFİL, DKP BORU VE LAMA DEMİRİ SATIN — Yakup Yılmaz Boru Profil Yapı Malzemeleri İnşaat Makina Dış Ticaret Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺409.101, Bursa (28.07.2021)
- İÇME SUYU SATIN ALINACAKTIR — Hamidiye Kaynak Suları San.Turizm Ve Tic.A.Ş., ₺408.007, İstanbul (25.12.2020)
- Muhtelif Çap ve Miktarlarda Sulama Boruları ve Ek Parçaları Mal Alımı İşi — Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺407.500, Bursa (05.03.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →