REKREASYON ALANLARI İÇİN SAHA TANZİM İŞLERİ
İnşaat / Yapım İşleriYAPTIRILACAKTIR YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI Kampüs rekreasyon alanı yapım işi yapım 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. tarafından açılan "REKREASYON ALANLARI İÇİN SAHA TANZİM İŞLERİ" ihalesini As İnşaat Taahhüt Ve Pazarlama Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. 13 TEMMUZ 2021 – Sayı 4402 2.068.393,63 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/195931).
- İhale Kayıt No
- 2021/195931
- Kazanan firma
- As İnşaat Taahhüt Ve Pazarlama Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. 13 TEMMUZ 2021 – Sayı 4402
- Sözleşme bedeli
- ₺2.068.394
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Muğla
- Sonuç tarihi
- 05.07.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/195931 · Sonuç tarihi: 05.07.2021
İhalenin konusu
Yaklaşık 11.360 Metrekare Alanda Rekreasyon Alanı Yapım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — İnşaat / Yapım İşleri sektöründe ortalamanın (11,3 istekli) %73 altında.
- İdare hakkında: YAPTIRILACAKTIR YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI Kampüs rekreasyon alanı yapım işi yapım 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.