Revir Hastane Medikal Malzemeler Alımı İhalesi
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfRevir Hastane Medikal Malzemeler Alımı İhalesi ihalesi (İKN 2020/403647) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/403647
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sakarya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/403647 · Sonuç tarihi: 09.10.2020
İhalenin konusu
Yeni açılacak olan Sakarya Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü ihtiyacına binaen 3 Kısımdan toplam 207 kalem malzeme alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺258.210
2. kısım
Cenk Dental Medikal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺154.529
Cenk Dental Medikal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Revir Hastane Medikal Malzemeler Alımı İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺258.210; 2. kısım: Cenk Dental Medikal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺154.529.
Sakarya L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Masa ve Sandalye Alımı — Kayaplas Kayalar Plastik San. Ve Tic A.Ş., ₺164.500 (14.10.2020)
- 5 Kısımlı Mutfak ve Yemekhane Malzemeleri İhalesi — Çelikay Mutfak Eşyaları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺52.800 (16.10.2020)
- 6 Kısımlı Muhtelif Gıda Alımı — Karasu Ekmekçilik Un ve Unlu Mamülleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺654.500 (31.12.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 66 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı İşi — Kral Diş Deposu Limited Şirketi, ₺258.000, Kilis (22.06.2026)
- 73 Kalem Tıbbi Sarf ve Laboratuvar Sarf Malzemeleri Alımı — Save Grup Medikal Elektronik Ticaret Limited Şirketi, ₺258.000, Osmaniye (04.06.2026)
- 21 Kalem İlaç Alımı — ÖZ-SEL Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi, ₺258.560, Çorum (10.11.2025)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →