Sac Levha (2Kalem)
Sac Levha (2Kalem) ihalesi (İKN 2022/570359) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/570359
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/570359 · Sonuç tarihi: 04.08.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: AS Metal San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.827.268.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
AS Metal San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺709.800
AS Metal San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gördemsan Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş — ₺191.520
Gördemsan Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Sac Levha (2Kalem) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: AS Metal San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺709.800; 2. kısım: Gördemsan Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş, ₺191.520.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- METS Projesi 225 km/hEnerji Metre Sistemi (2 Kalem) — Planck Sinyalizasyon Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi, ₺718.950 (24.02.2026)
- Elektrık Dolabı Camı- Pencere Camı — Ortakçı Cam Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺719.266 (04.10.2022)
- Gazıray Banlıyo Trenı Projesi Telsız Sıstemı (14 Kalem) — Körfez Haberleşme ve Güvenlik Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺699.174 (28.10.2022)
- Dört Köşe Kilit ve Polyamid Teker Alımı (4 Kalem) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺765.000 (11.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →