SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ SATIN
SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ SATIN ihalesi (İKN 2020/83602) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/83602
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Tekirdağ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/83602 · Sonuç tarihi: 01.04.2020
İhalenin konusu
24 Kalem-5 Kısım İş Sağlığı ve Güvenliği Malzemeleri Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: ALINACAKTIR 43' ÜNCÜ BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI İş Sağlığı ve Güvenliği Malzemeleri alımı sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺55.160
2. kısım
İstanbul Ticaret İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Sanayi Anonim Şirketi. — ₺45.793
İstanbul Ticaret İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Sanayi Anonim Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺55.160; 2. kısım: İstanbul Ticaret İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Sanayi Anonim Şirketi., ₺45.793.
ALINACAKTIR 43' ÜNCÜ BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI İş Sağlığı ve Güvenliği Malzemeleri alımı sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: idaresinde benzer ölçekteki işler
- İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ SATIN — SGS Savunma Güvenlik Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺92.833 (13.07.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →