Sağlık Bilimleri Üniversitesi Akademik ve İdari Birimlerde Kullanılmak Üzere Temizlik Malzemesi Alım İşi
Mobilya ve DöşemeSağlık Bilimleri Üniversitesi Akademik ve İdari Birimlerde Kullanılmak Üzere Temizlik Malzemesi Alım İşi ihalesi (İKN 2021/375088) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/375088
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/375088 · Sonuç tarihi: 23.09.2021
İhalenin konusu
35 Kısım 36 Kalem Temizlik Malzemesi Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Medisaba Medikal Sağlık İnşaat Temizlik Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺22.420.
- İdare hakkında: İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Medisaba Medikal Sağlık İnşaat Temizlik Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi. — ₺600 (2 istekli)
Medisaba Medikal Sağlık İnşaat Temizlik Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Morbuz Organizasyon Limited Şirketi — ₺27.960 (5 istekli)
Morbuz Organizasyon Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Akademik ve İdari Birimlerde Kullanılmak Üzere Temizlik Malzemesi Alım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Medisaba Medikal Sağlık İnşaat Temizlik Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi., ₺600; 2. kısım: Morbuz Organizasyon Limited Şirketi, ₺27.960.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Temizlik Malzemesi — Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, ₺600, Rize (14.10.2025)
- TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — YSF Ambalaj Temizlik Plastik Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺410, Ankara (13.11.2020)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Uni Profesyonel Temizlik Ürünleri Medikal Makina Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺885, Ankara (17.09.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →