Sakarya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Bağlı Kuruluşların 2026 Mali Yılı (01/01/2026-31/12/2026) Tarihleri Arası Malzeme Dahil Mamul Yemek Alımı, Dağıtımı ve Servisi İşi
Sağlık ve Sosyal HizmetlerSakarya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Bağlı Kuruluşların 2026 Mali Yılı (01/01/2026-31/12/2026) Tarihleri Arası Malzeme Dahil Mamul Yemek Alımı, Dağıtımı ve Servisi İşi ihalesi (İKN 2025/1419879) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/1419879
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sakarya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1419879 · Sonuç tarihi: 04.12.2025
İhalenin konusu
İl Müdürlüğüne Bağlı Kuruluşların 4 Kısmının Toplamı 556.370 Öğün/Adet Kahvaltı Öğle Yemeği, Ara Öğün, Akşam Yemeği ve Özel Gün Öğünlerinden Oluşmaktadır. Ayrıntılı Bilgiye EKAP İhale Dokümanı İçinden Ulaşılabilir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Gıda İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺22.041.803.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar