Samsun Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlıkları İhtiyaçları İçin Sürücüsüz Araç ve İş Makinesi Kiralaması
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSamsun Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlıkları İhtiyaçları İçin Sürücüsüz Araç ve İş Makinesi Kiralaması ihalesi (İKN 2021/898) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/898
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Samsun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/898 · Sonuç tarihi: 11.03.2021
İhalenin konusu
85 Adet Muhtelif Çeşitlerde Sürücüsüz Araç ve İş Makinesi Kiralaması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Tekyapı Taşımacılık Telekominikasyon Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺413.280
Tekyapı Taşımacılık Telekominikasyon Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Sarılar İnş.ve Elekt.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺1.482.900
Sarılar İnş.ve Elekt.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Samsun Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlıkları İhtiyaçları İçin Sürücüsüz Araç ve İş Makinesi Kiralaması ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Tekyapı Taşımacılık Telekominikasyon Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺413.280; 2. kısım: Sarılar İnş.ve Elekt.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.482.900.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — S.S.Korul Öğrenci Ve Personel Minibüşçüler 115 Nolu Karayolları Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺413.860, Mardin (29.12.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Sınırlı Sorumlu 29 Nolu Beşiktepe Ferhadanlı Otobüs ve Minibüsçüler Personel ve Yolcu Taşıma Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺414.160, Tekirdağ (24.12.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Sena Tic. ve San. Ltd Şti, ₺412.230, Kars (03.09.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →