Kamu İhaleleri

Samsun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün 7 (yedi) adet sürücülü hizmet aracı kiralama işi

Samsun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından açılan "Samsun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün 7 (yedi) adet sürücülü hizmet aracı kiralama işi" ihalesini Dede Tur Turizm Uluslararası Taşımacılık Elektronik Mühendislik Otomativ Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.859.759,22 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/17909).

İhale Kayıt No
2021/17909
Kazanan firma
Dede Tur Turizm Uluslararası Taşımacılık Elektronik Mühendislik Otomativ Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺1.859.759
İstekli sayısı
İl
Samsun
Sonuç tarihi
31.03.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/17909 · Sonuç tarihi: 31.03.2021

İhalenin konusu

01.04.2021-31.12.2023 tarihleri arasında 33(otuz üç) ay süre ile yakıtı Kuruma ait olmak üzere 4+1 koltuk kapasiteli 6 (altı) adet binek otomobili ve 1 (bir) adet minibüs olmak üzere toplamda 7 (yedi) adet sürücülü hizmet aracı kiralamasıdır.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Dede Tur Turizm Uluslararası Taşımacılık Elektronik Mühendislik Otomativ Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →