Samsun Gazi Devlet Hastanesi 2 Kısım Yapım Onarım Tadilat İşi
İnşaat / Yapım İşleriSamsun Gazi Devlet Hastanesi 2 Kısım Yapım Onarım Tadilat İşi ihalesi (İKN 2020/545671) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/545671
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Samsun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/545671 · Sonuç tarihi: 17.12.2020
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Devlet Hastanesi -Gazi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺784.350
2. kısım
Hür Şimşek Tıbbi Cihazlar İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺492.000
Hür Şimşek Tıbbi Cihazlar İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Samsun Gazi Devlet Hastanesi 2 Kısım Yapım Onarım Tadilat İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺784.350; 2. kısım: Hür Şimşek Tıbbi Cihazlar İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺492.000.
Devlet Hastanesi -Gazi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 5 Kısım Hırdavat ve İnşaat Malzemesi — Şancı Yapı Market İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺729.431 (09.09.2021)
- 30 Kalem Tüketim Depo Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺224.675 (29.04.2021)
Devlet Hastanesi -Gazi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat / Yapım İşleri
- Erzincan Orman İşletme Müdürlüğü Erzincan ve Tercan ATM Şeflikleri Proje Sahalarında Ot Alma Çapa ve Teras Onarımı İşi — Silvikültür Ormancılık Peyzaj Hafriyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺784.323, Erzincan (02.07.2026)
- Ağaçören İlçe Emniyet Amirliği Genel Bakım Onarım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺784.000, Aksaray (11.08.2026)
- Taşağıl Orman İşletme Müdürlüğü, Güvercinlik Son Deposunda 2026 Yılı Orman Emvali İstif Yapımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺784.000, Antalya (25.02.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →