Samsun Yöresel Ürünleri Markalaşıyor Projesi Kapsamında Endüstriyel Mutfak, Mutfak Malzemeleri ve Ofis Ekipmanları Alımı İşi
Mobilya ve DöşemeSamsun Yöresel Ürünleri Markalaşıyor Projesi Kapsamında Endüstriyel Mutfak, Mutfak Malzemeleri ve Ofis Ekipmanları Alımı İşi ihalesi (İKN 2021/163246) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/163246
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Samsun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/163246 · Sonuç tarihi: 28.05.2021
İhalenin konusu
Üç Kısım Toplam 45 Kalemden Oluşan Endüstriyel Mutfak, Mutfak Malzemeleri ve Ofis Ekipmanları alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺240.092
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺81.810
3. kısım
Dünya Mühendislik Bilgisayar Sis.Ve İl.San.Ti.Ltd.Şt — ₺58.400
Dünya Mühendislik Bilgisayar Sis.Ve İl.San.Ti.Ltd.Şt firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Samsun Yöresel Ürünleri Markalaşıyor Projesi Kapsamında Endüstriyel Mutfak, Mutfak Malzemeleri ve Ofis Ekipmanları Alımı İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺240.092; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺81.810; 3. kısım: Dünya Mühendislik Bilgisayar Sis.Ve İl.San.Ti.Ltd.Şt, ₺58.400.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺240.644, Sivas (03.03.2021)
- TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺239.147, İstanbul (19.04.2021)
- KENT MOBİLYASI YAPIMINDA KULLANILMAK ÜZERE — Şen Kereste İnşaat Gıda Otomotiv Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺238.250, İstanbul (25.05.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →