Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünün 01/01/2026- 31/12/2027 Tarihleri Arasında Resmi Hizmetlerinin Yürütülmesi Amacıyla 2 Adet Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alımı İş
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSGK Şanlıurfa İl Müdürlüğü tarafından açılan "Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünün 01/01/2026- 31/12/2027 Tarihleri Arasında Resmi Hizmetlerinin Yürütülmesi Amacıyla 2 Adet Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alımı İş" ihalesini Şanlıbey İnşaat Temizlik Taşımacılık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2.010.153,6 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 9 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1594041).
- İhale Kayıt No
- 2025/1594041
- Kazanan firma
- Şanlıbey İnşaat Temizlik Taşımacılık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.010.154
- İstekli sayısı
- 9
- İl
- Şanlıurfa
- Sonuç tarihi
- 20.11.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1594041 · Sonuç tarihi: 20.11.2025
İhalenin konusu
Şanlıurfai Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünün 01/01/2026 - 31/12/2027 Tarihleri Arası 24 Ay Süreli Akaryakıt Otoyol ve Köprü Geçiş Ücretleri Hariç Diğer Giderler Yüklenici Tarafından Karşılanmak Üzere 2 Adet Şoförlü T-9 Tipi Panelvan Araç Kiralama İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 9 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,9 istekli) %53 üzerinde.
- İdare hakkında: SGK Şanlıurfa İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 10 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.