Sarf Malzeme Alımı
Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2022/606841) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/606841
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Trabzon
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/606841 · Sonuç tarihi: 31.08.2022
İhalenin konusu
26 (Yirmialtı) Kalem/Kısım Tüketim Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Zafer Medikal ve Sağlık Hizmetleri Elektrik Elektronik Pazarlama İthalat İhracat Limited Şirketi, kayıtlarımızda 29 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺40.637.780.
- İdare hakkında: T.C. Trabzon Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Zafer Medikal ve Sağlık Hizmetleri Elektrik Elektronik Pazarlama İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺122.490 (1 istekli)
Zafer Medikal ve Sağlık Hizmetleri Elektrik Elektronik Pazarlama İthalat İhracat Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Bahar Medikal Tıbbi Malzeme ve İnşaat Taah.Tic.Ltd.Ş — ₺22.590 (2 istekli)
Bahar Medikal Tıbbi Malzeme ve İnşaat Taah.Tic.Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Zafer Medikal ve Sağlık Hizmetleri Elektrik Elektronik Pazarlama İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺122.490; 2. kısım: Bahar Medikal Tıbbi Malzeme ve İnşaat Taah.Tic.Ltd.Ş, ₺22.590.
T.C. Trabzon Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- İlaç ve Mama Alımı — Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺42.580 (05.09.2022)
- Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺792.700 (17.10.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →