Sarıçam İlçesi E Bölgesi (Akkuyu-Buruk Arası) İçme Suyu Yapım İşi
İnşaat / Yapım İşleriAdana Su ve Kanalizasyon İdaresi ASKİ Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Sarıçam İlçesi E Bölgesi (Akkuyu-Buruk Arası) İçme Suyu Yapım İşi" ihalesini Eser İnşaat Ticaret Turizm ve Sanayi Limited Şirketi 45.350.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/93400).
- İhale Kayıt No
- 2022/93400
- Kazanan firma
- Eser İnşaat Ticaret Turizm ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺45.350.000
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Adana
- Sonuç tarihi
- 29.04.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/93400 · Sonuç tarihi: 29.04.2022
İhalenin konusu
Toplam 12.532,00 Metre İçme Suyu İnşaatı, 1 Adet 4000 m3 İle 1 Adet 2000 m3 Gömme İçme Suyu Deposu Yapılması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — İnşaat / Yapım İşleri sektöründe ortalamanın (9,9 istekli) %70 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺45.350.000 — Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi ASKİ Genel Müdürlüğü adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 21 ihalede ortalamanın (7.430.821,1 ₺) %510 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Eser İnşaat Ticaret Turizm ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺104.901.790.
- İdare hakkında: Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi ASKİ Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 61 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Eser İnşaat Ticaret Turizm ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →